• Slider_start_pikmeer
  • Slider_richting-Wergea

Inschrijvingen Grouster Zeilmarathon 2014

Nr. Team Schipper Woonplaats Klasse Boot Startgroep Starttijd
1 Team Verstraaten Jan Verstraaten Cuijk Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
2 De Bruzers Nolke Bergstra Grou Vrij Efsix 1 8.00
3 P. Emmer Rich Verhoeve Drachten Vrij 16 m² 1 8.00
4 Warber Tjerk Buma Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
5 The seaside burglars Gerard van der Duim Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
6 De gezelligste boot Auke Algra Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
7 De Buffelaars Rienk de Jonge Utrecht Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
8 Trippel Ee Wiebe Bijker Amstelveen Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
9 Hiero Patrick Gieskes Oranjewoud Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
10 Jong Belegen Gerrit Jan Dijkstra Akkrum Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
11 De Beuners Otto Nakken Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
12 Zwaluwen Marcel Sinnema Leeuwarden Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
13 Chasing Ries Bel Bontekoe Utrecht Vrij 16 m² 1 8.00
14 Gratisbieraandebar Jeroen Riewald Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
15 Anja Irma en bootje vol Irma van Beek Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
16 Old Boys Franeker Koos Dijkstra Franeker Vrij 16 m² 1 8.00
17 Schuit Fook Blank Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
18 The Beardy Sailors Sven Andreae Leeuwarden Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
19 Loefbijter Remco Volmer Nijmegen Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
20 Team Quisnix Arjen Drevijn Marum Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
21 Walters CS Dirk Walters Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
22 Floating in the Hits Julius Smith Amsterdam Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
23 The Sailing Dutchmen Fokke van der Meulen Grou Vrij Yeoman 1 8.00
24 Onrust Henk Regts Nijbeets Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
25 De Reagers Klaas Kooiker Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
26 Nesquick Arnold Oosterdijk Nes Vrij Ufo 1 8.00
27 Het Kwartet Pier Thomas Meintema Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
28 Pirates of the Dicklake Robin Dorenbosch Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
29 Hofstra-Hooijsma Jentje Hofstra Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
30 Team Wergea Oscar Kamp Wergea Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
31 Jousters Rients Schuddebeurs Joure Vrij Randmeer 1 8.00
32 GZM1 Emanuel Wijnalda Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
33 Bitter&Bubbels Aletta Hoekstra-Andringa Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
34 Ufo Niehe Redmer de Vries Terherne Vrij Ufo 1 8.00
35 De Healewizen Jesca Goerres Nes Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
36 Vrouwenteam Marijke de Jager Nes Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
37 Team Feitsma Theo Feitsma Grou Vrij Valk (genua) 1 8.00
38 de Sopdoppen Arjen Kaastra Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
39 team Noardwal Berend van der Ploeg Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
40 Pekuuuk Jelmer Kaastra Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
41 Gang Stephan Beentjes Stompetoren Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
42 Roorda-Pol-Pijlman Niek Roorda Akkrum Vrij Ufo 1 8.00
43 VROAMNKA!!!!!!! Annemarieke van der Haar Groningen Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
44 De Beagen Robert Landstra Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
45 De Jappie Commando’s Jelmer Jansma Drachten Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
46 Sweltsje Jacob Sytema Reduzum Vrij Ufo 1 8.00
47 De Wrotters Thys Visser Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
48 Blonde Plaag Janet de Graaf Aldeboarn Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
49 3-Knots Peter van Haselen Doetinchem Vrij Oude Flying Dutchman met genaker 1 8.00
50 Santa Rita Bernie Hooghiemster Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
51 Team JMF Robert Keupers Soesterberg Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
52 De Jutters Cor Dijkstra Aldeboarn Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
53 Blond Distraction Lysbet de Boer Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
54 Gnw Jan Laag Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
55 It Pakhus Sandra van de Donk Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
56 Heale Wylde Raymond Dijkstra Grou Vrij 16 m² 1 8.00
57 Frouwkes Tessa Rooks Terwispel Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
58 De Kade Piet Post Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
59 Gekke Wurk Douwe Bruinsma Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
60 De Struners Robert Jelsma Grou Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
61 Kees Lieke Duijvesteijn Grou Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
62 Werffdan Theo van der Werff Akkrum Polyvalk Polyvalk fok 2 8.10
63 Foekje Dillema team Henk Kok Drachten Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20
64 CIOS Babes Trineke van der Schaaf Oudehaske Polyvalk Polyvalk fok 3 8.20