• Slider_start_pikmeer
  • Slider_richting-Wergea

OVERALL KLASSEMENT 2014

Nr. Team Schipper Genua Klasse Boot SW-cijfer Starttijd Tijd Tijd handicap
Binnen 10 uur gefinished
1 Roorda-Pol-Pijlman Niek Roorda Nee Vrij Ufo 115 8.00 7:40:23 6:40:20
2 De Wrotters Thys Visser Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 7:20:52 6:52:01
3 Ufo Niehe Redmer de Vries Nee Vrij Ufo 115 8.00 8:12:01 7:07:50
4 Chasing Ries Bel Bontekoe Nee Vrij 16 m² 109 8.00 7:52:20 7:13:20
5 P. Emmer Rich Verhoeve Nee Vrij 16 m² 109 8.00 7:59:42 7:20:06
6 Onrust Henk Regts Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 7:53:09 7:22:12
7 Nesquick Arnold Oosterdijk Nee Vrij Ufo 115 8.00 8:36:39 7:29:16
8 Team Wergea Oscar Kamp Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 8:00:57 7:29:29
9 Het Kwartet Pier Thomas Meintema Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 9:20:58 8:44:16
10 De Buffelaars Rienk de Jonge Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 9:28:13 8:51:03
11 De Bruzers Nolke Bergstra Nee Vrij Efsix 108 8.00 9:34:18 8:51:46
12 The seaside burglars Gerard van der Duim Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 9:37:55 9:00:07
13 Heale Wylde Raymond Dijkstra Ja Vrij 16 m² 106 8.00 9:39:30 9:06:42
14 Pirates of the Dicklake Robin Dorenbosch Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 9:52:32 9:13:46
15 Team Feitsma Theo Feitsma Ja Vrij Valk (genua) 101 8.00 9:19:53 9:14:20
16 Gang Stephan Beentjes Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 9:53:40 9:14:50
17 3-Knots Peter van Haselen Nee Vrij Flying Dutchman 94 8.00 8:44:26 9:17:54
Na 10 uur gefinished (tot 19.00 uur)
18 de Sopdoppen Arjen Kaastra Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 10:04:33 9:25:00
19 The Beardy Sailors Sven Andreae Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 10:08:58 9:29:08
20 Team Quisnix Arjen Drevijn Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 10:15:29 9:35:13
21 Santa Rita Bernie Hooghiemster Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 10:17:58 9:37:32
22 Walters CS Dirk Walters Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 10:19:00 9:38:30
23 Vrouwenteam Marijke de Jager Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 10:20:28 9:39:53
24 Zwaluwen Marcel Sinnema Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 10:56:20 10:13:24
Niet gefinished
25 Old Boys Franeker Koos Dijkstra Nee Vrij 16 m² 109 8.00 DNF
25 The Sailing Dutchmen Fokke van der Meulen ja Vrij Yeoman 108 8.00 DNF
25 Jousters Rients Schuddebeurs Ja Vrij Randmeer 108 8.00 DNF
25 Sweltsje Jacob Sytema Nee Vrij Ufo 115 8.00 DNF
25 Team Verstraaten Jan Verstraaten Ja Polyvalk Polyvalk fok 104 8.10 DNF
25 Warber Tjerk Buma Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 De gezelligste boot Auke Algra Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Hiero Patrick Gieskes Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Jong Belegen Gerrit Jan Dijkstra Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 De Beuners Otto Nakken Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Gratisbieraandebar Jeroen Riewald Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Anja Irma en bootje vol Irma van Beek Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Schuit Fook Blank Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Loefbijter Remco Volmer Ja Polyvalk Polyvalk fok 104 8.10 DNF
25 Floating in the Hits Julius Smith Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 De Reagers Klaas Kooiker Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Hofstra-Hooijsma Jentje Hofstra Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 De Beagen Robert Landstra Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Kees Lieke Duijvesteijn Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Werffdan Theo van der Werff Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Sinne Sile en Wille Douwe Ybema Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.10 DNF
25 Trippel Ee Wiebe Bijker Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 GZM1 Emanuel Wijnalda Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Bitter&Bubbels Aletta Hoekstra-Andringa Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 De Healewizen Jesca Goerres Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 team Noardwal Berend van der Ploeg Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Pekuuuk Jelmer Kaastra Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 VROAMNKA!!!!!!! Annemarieke van der Haar Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 De Jappie Commando’s Jelmer Jansma Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Blonde Plaag Janet de Graaf Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Team JMF Robert Keupers Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 De Jutters Cor Dijkstra Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Blond Distraction Lysbet de Boer Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Gnw Jan Laag Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 It Pakhus Sandra van de Donk Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Frouwkes Tessa Rooks Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 De Kade Piet Post Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Gekke Wurk Douwe Bruinsma Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 De Struners Robert Jelsma Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 Foekje Dillema team Henk Kok Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 CIOS Babes Trineke van der Schaaf Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF
25 De Vrijbuiters Johannes Bakker Nee Polyvalk Polyvalk fok 107 8.20 DNF

KLASSEMENT VRIJE KLASSE 2014

Nr. Team Schipper Genua Klasse Boot SW-cijfer Starttijd Tijd Tijd handicap
Binnen 10 uur gefinished
1 Roorda-Pol-Pijlman Niek Roorda Nee Vrij Ufo 115 8.00 7:40:23 6:40:20
2 Ufo Niehe Redmer de Vries Nee Vrij Ufo 115 8.00 8:12:01 7:07:50
3 Chasing Ries Bel Bontekoe Nee Vrij 16 m² 109 8.00 7:52:20 7:13:20
4 P. Emmer Rich Verhoeve Nee Vrij 16 m² 109 8.00 7:59:42 7:20:06
5 Nesquick Arnold Oosterdijk Nee Vrij Ufo 115 8.00 8:36:39 7:29:16
6 De Bruzers Nolke Bergstra Nee Vrij Efsix 108 8.00 9:34:18 8:51:46
7 Heale Wylde Raymond Dijkstra Ja Vrij 16 m² 106 8.00 9:39:30 9:06:42
8 Team Feitsma Theo Feitsma Ja Vrij Valk (genua) 101 8.00 9:19:53 9:14:20
9 3-Knots Peter van Haselen Nee Vrij Flying Dutchman 94 8.00 8:44:26 9:17:54
Niet gefinished
10 Old Boys Franeker Koos Dijkstra Nee Vrij 16 m² 109 8.00 DNF
10 The Sailing Dutchmen Fokke van der Meulen ja Vrij Yeoman 108 8.00 DNF
10 Jousters Rients Schuddebeurs Ja Vrij Randmeer 108 8.00 DNF
10 Sweltsje Jacob Sytema Nee Vrij Ufo 115 8.00 DNF

KLASSEMENT POLYVALKEN 2014

Nr. Team Schipper Genua Klasse SW-cijfer Starttijd Tijd Tijd handicap
Binnen 10 uur gefinished
1 De Wrotters Thys Visser Nee Polyvalk 107 8.20 7:20:52 6:52:01
2 Onrust Henk Regts Nee Polyvalk 107 8.10 7:53:09 7:22:12
3 Team Wergea Oscar Kamp Nee Polyvalk 107 8.20 8:00:57 7:29:29
4 Het Kwartet Pier Thomas Meintema Nee Polyvalk 107 8.10 9:20:58 8:44:16
5 De Buffelaars Rienk de Jonge Nee Polyvalk 107 8.10 9:28:13 8:51:03
6 The seaside burglars Gerard van der Duim Nee Polyvalk 107 8.10 9:37:55 9:00:07
7 Pirates of the Dicklake Robin Dorenbosch Nee Polyvalk 107 8.10 9:52:32 9:13:46
8 Gang Stephan Beentjes Nee Polyvalk 107 8.20 9:53:40 9:14:50
Na 10 uur gefinished (tot 19.00 uur)
9 de Sopdoppen Arjen Kaastra Nee Polyvalk 107 8.20 10:04:33 9:25:00
10 The Beardy Sailors Sven Andreae Nee Polyvalk 107 8.10 10:08:58 9:29:08
11 Team Quisnix Arjen Drevijn Nee Polyvalk 107 8.10 10:15:29 9:35:13
12 Santa Rita Bernie Hooghiemster Nee Polyvalk 107 8.20 10:17:58 9:37:32
13 Walters CS Dirk Walters Nee Polyvalk 107 8.10 10:19:00 9:38:30
14 Vrouwenteam Marijke de Jager Nee Polyvalk 107 8.20 10:20:28 9:39:53
15 Zwaluwen Marcel Sinnema Nee Polyvalk 107 8.10 10:56:20 10:13:24
Niet gefinished
16 Team Verstraaten Jan Verstraaten Ja Polyvalk 104 8.10 DNF
16 Warber Tjerk Buma Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 De gezelligste boot Auke Algra Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Hiero Patrick Gieskes Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Jong Belegen Gerrit Jan Dijkstra Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 De Beuners Otto Nakken Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Gratisbieraandebar Jeroen Riewald Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Anja Irma en bootje vol Irma van Beek Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Schuit Fook Blank Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Loefbijter Remco Volmer Ja Polyvalk 104 8.10 DNF
16 Floating in the Hits Julius Smith Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 De Reagers Klaas Kooiker Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Hofstra-Hooijsma Jentje Hofstra Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 De Beagen Robert Landstra Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Kees Lieke Duijvesteijn Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Werffdan Theo van der Werff Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Sinne Sile en Wille Douwe Ybema Nee Polyvalk 107 8.10 DNF
16 Trippel Ee Wiebe Bijker Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 GZM1 Emanuel Wijnalda Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Bitter&Bubbels Aletta Hoekstra-Andringa Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 De Healewizen Jesca Goerres Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 team Noardwal Berend van der Ploeg Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Pekuuuk Jelmer Kaastra Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 VROAMNKA!!!!!!! Annemarieke van der Haar Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 De Jappie Commando’s Jelmer Jansma Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Blonde Plaag Janet de Graaf Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Team JMF Robert Keupers Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 De Jutters Cor Dijkstra Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Blond Distraction Lysbet de Boer Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Gnw Jan Laag Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 It Pakhus Sandra van de Donk Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Frouwkes Tessa Rooks Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 De Kade Piet Post Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Gekke Wurk Douwe Bruinsma Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 De Struners Robert Jelsma Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 Foekje Dillema team Henk Kok Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 CIOS Babes Trineke van der Schaaf Nee Polyvalk 107 8.20 DNF
16 De Vrijbuiters Johannes Bakker Nee Polyvalk 107 8.20 DNF