• Slider_start_pikmeer
  • Slider_richting-Wergea

OVERALL KLASSEMENT 2015

Nr. Team Schipper Klasse Boot Genua SW-cijfer Starttijd Finishtijd Gezeilde tijd Tijd op handicap
1 Roorda-Pol-Dreijer-Pijlman Niek Roorda Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 13:33:55 5:23:55 5:02:44
2 auwe lulle boot Jaap Bel Vrij 16 m² Nee 109 8:00:00 13:36:30 5:36:30 5:08:43
3 De Wrotters Thys Visser Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:00:58 5:40:58 5:18:40
4 Beetsterboatje Petra Grimbergen Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 13:52:10 5:42:10 5:19:47
5 Tjonger Alex Troelstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 13:53:02 5:43:02 5:20:36
6 P. Emmer Rich Verhoeve Vrij 16 m² Nee 109 8:00:00 13:52:46 5:52:46 5:23:38
7 Auke, Tom en Mark Mark Onrust Vrij Tempest Nee 105 8:00:00 14:00:14 6:00:14 5:43:05
8 Jong Belegen Gerrit Jan Dijkstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:29:00 6:09:00 5:44:52
9 The Beardy Sailors Sven Andreae Vrij Ufo Nee 115 8:00:00 14:47:30 6:47:30 5:54:21
10 Karrierekuppers Douwe Ybema Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:41:39 6:21:39 5:56:41
11 De hampelmannen Eddy Staphorsius Smedes Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:47:28 6:27:28 6:02:07
12 AWA Gerben Vrijburg Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:53:40 6:33:40 6:07:55
13 De Muntsen fan Smelle Ie Harmen Brouwer Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:55:34 6:35:34 6:09:41
14 Team Kraak Gert Klein Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:59:01 6:39:01 6:12:55
15 Opschieten Rixt Smit Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 14:49:39 6:39:39 6:13:30
16 Hiero Patrick Gieskes Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 14:52:39 6:42:39 6:16:19
17 Team OkWelMoi Job Modderman Vrij Randmeer Ja 108 8:00:00 14:47:20 6:47:20 6:17:10
18 XTE Onno Kuijken Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:04:02 6:44:02 6:17:36
19 Het Kwartet Pier Thomas Meintema Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 14:56:07 6:46:07 6:19:33
19 De Sopdoppen Arjen Kaastra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:06:07 6:46:07 6:19:33
21 De Brusers Nolke Bergstra Vrij Efsix Nee 108 8:00:00 14:53:19 6:53:19 6:22:42
22 Blond Distraction Anneke Bouwmeester Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:06:22 6:56:22 6:29:08
23 3-Knots Peter van Haselen Vrij Flying Dutchman Ja 94 8:00:00 14:08:43 6:08:43 6:32:15
24 Grunn’ 1 Siebe Kuipers Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:21:49 7:01:49 6:34:13
25 de Skeve Skaats Mient Heidema Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:12:38 7:02:38 6:34:59
26 Foekje Dillema Henk Kok Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:23:00 7:03:00 6:35:20
27 Team Sile en gean Carin Elzinga Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:27:42 7:07:42 6:39:43
28 de Kade Piet Post Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:29:20 7:09:20 6:41:15
29 Team Parkstraat Folkert Castelein Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:35:27 7:15:27 6:46:58
30 Team barbie Lotte Warmerdam Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:29:29 7:19:29 6:50:44
31 De Beagen Robert Landstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:30:07 7:20:07 6:51:19
32 U-boot Gerard Lok Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:41:15 7:21:15 6:52:23
33 The Peddling Hillbilly’s Gerard van der Duim Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:35:35 7:25:35 6:56:26
34 The Sailing Dutchmen Fokke van der Meulen Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:46:58 7:26:58 6:57:44
35 OK Bart Verburg Vrij 16 m² Nee 109 8:00:00 15:35:36 7:35:36 6:57:59
36 De Healewizen Jesca Goerres Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:39:32 7:29:32 7:00:07
37 de reagers Jos Kooiker Vrij Varuna 501 Nee 120 8:00:00 16:24:31 8:24:31 7:00:26
38 All Weather Frank van der Heide Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:50:49 7:30:49 7:01:19
39 GZM1 Jouke Bloem Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:54:22 7:34:22 7:04:39
40 Team Fred Liesbeth Verburg Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:46:45 7:36:45 7:06:52
41 de Havikken Niels Havik Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:58:21 7:38:21 7:08:22
42 Allesisfamilie 1 Niko Paap Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:49:55 7:39:55 7:09:50
43 Met je mast omhoog Peter de Waal Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:51:02 7:41:02 7:10:52
44 Team Schuit Fook Blank Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:51:16 7:41:16 7:11:05
45 Seinpolle 2015 Dirk Walters Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:51:21 7:41:21 7:11:10
46 Wat in wille Jentsje Hofstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:04:25 7:44:25 7:14:02
47 Jouster Rients Schuddebeurs Vrij Randmeer Nee 108 8:00:00 15:50:33 7:50:33 7:15:42
48 Heag oan de wyn Gerlof Groen Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:16:54 7:56:54 7:25:42
49 Wa’t nachts fisket moat deis netten droegje Feike Jan Hoekstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:17:49 7:57:49 7:26:33
50 Wetterbruzers Jan Kiemel Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:13:58 8:03:58 7:32:18
51 De Trije Silers A. Hooijsma Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:30:18 8:10:18 7:38:13
52 Bakkerij Riedstra Ale Kor Riedstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:30:20 8:10:20 7:38:15
53 Watch Out! Janet de Graaf Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:32:39 8:12:39 7:40:25
54 Frouwkes Tessa Rooks Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:32:49 8:12:49 7:40:35
55 Zevenhuizen Jelle Beks Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:31:19 8:21:19 7:48:31
56 Borrel On Tour!! Jorg Berndes Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:32:51 8:22:51 7:49:57
57 Boebies Jan Verstraaten Polyvalk Polyvalk fok Ja 104 8:00:00 16:09:41 8:09:41 7:50:51
58 De vliegende duitser Theo van der Werff Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:34:55 8:24:55 7:51:53
59 Allesisfamilie 2 Ellis Versteeg Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:35:48 8:25:48 7:52:43
60 Team JMF Robert Keupers Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:50:07 8:30:07 7:56:45
61 Bitter & Bubbels Aletta Hoekstra-Andringa Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:40:50 8:30:50 7:57:25
62 Trippel Ee Wiebe Bijker Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:57:30 8:47:30 8:12:59
63 De gezelligste boot 2015 Auke Algra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 17:00:16 8:50:16 8:15:35
64 Allesisfamilie 4 Anja Paap Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 17:18:45 9:08:45 8:32:51
65 #Noordinarywomen Marijke de Jager Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 DNF DNF DNF
66 Feenstra Flyers Henk Feenstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 DNF DNF DNF
67 Wetterwille Rene Bijma Vrij Randmeer Nee 108 8:00:00 DNF DNF DNF
68 Allesisfamilie 3 Irma van Beek Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 DNS DNS DNS

KLASSEMENT POLYVALKEN 2015

Nr. Team Schipper Klasse Boot Genua SW-cijfer Starttijd Finishtijd Gezeilde tijd Tijd op handicap
1 Roorda-Pol-Dreijer-Pijlman Niek Roorda Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 13:33:55 5:23:55 5:02:44
2 De Wrotters Thys Visser Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:00:58 5:40:58 5:18:40
3 Beetsterboatje Petra Grimbergen Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 13:52:10 5:42:10 5:19:47
4 Tjonger Alex Troelstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 13:53:02 5:43:02 5:20:36
5 Jong Belegen Gerrit Jan Dijkstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:29:00 6:09:00 5:44:52
6 Karrierekuppers Douwe Ybema Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:41:39 6:21:39 5:56:41
7 De hampelmannen Eddy Staphorsius Smedes Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:47:28 6:27:28 6:02:07
8 AWA Gerben Vrijburg Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:53:40 6:33:40 6:07:55
9 De Muntsen fan Smelle Ie Harmen Brouwer Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:55:34 6:35:34 6:09:41
10 Team Kraak Gert Klein Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 14:59:01 6:39:01 6:12:55
11 Opschieten Rixt Smit Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 14:49:39 6:39:39 6:13:30
12 Hiero Patrick Gieskes Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 14:52:39 6:42:39 6:16:19
13 XTE Onno Kuijken Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:04:02 6:44:02 6:17:36
14 Het Kwartet Pier Thomas Meintema Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 14:56:07 6:46:07 6:19:33
14 De Sopdoppen Arjen Kaastra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:06:07 6:46:07 6:19:33
16 Blond Distraction Anneke Bouwmeester Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:06:22 6:56:22 6:29:08
17 Grunn’ 1 Siebe Kuipers Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:21:49 7:01:49 6:34:13
18 de Skeve Skaats Mient Heidema Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:12:38 7:02:38 6:34:59
19 Foekje Dillema Henk Kok Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:23:00 7:03:00 6:35:20
20 Team Sile en gean Carin Elzinga Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:27:42 7:07:42 6:39:43
21 de Kade Piet Post Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:29:20 7:09:20 6:41:15
22 Team Parkstraat Folkert Castelein Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:35:27 7:15:27 6:46:58
23 Team barbie Lotte Warmerdam Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:29:29 7:19:29 6:50:44
24 De Beagen Robert Landstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:30:07 7:20:07 6:51:19
25 U-boot Gerard Lok Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:41:15 7:21:15 6:52:23
26 The Peddling Hillbilly’s Gerard van der Duim Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:35:35 7:25:35 6:56:26
27 The Sailing Dutchmen Fokke van der Meulen Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:46:58 7:26:58 6:57:44
28 De Healewizen Jesca Goerres Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:39:32 7:29:32 7:00:07
29 All Weather Frank van der Heide Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:50:49 7:30:49 7:01:19
30 GZM1 Jouke Bloem Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:54:22 7:34:22 7:04:39
31 Team Fred Liesbeth Verburg Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:46:45 7:36:45 7:06:52
32 de Havikken Niels Havik Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 15:58:21 7:38:21 7:08:22
33 Allesisfamilie 1 Niko Paap Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:49:55 7:39:55 7:09:50
34 Met je mast omhoog Peter de Waal Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:51:02 7:41:02 7:10:52
35 Team Schuit Fook Blank Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:51:16 7:41:16 7:11:05
36 Seinpolle 2015 Dirk Walters Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 15:51:21 7:41:21 7:11:10
37 Wat in wille Jentsje Hofstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:04:25 7:44:25 7:14:02
38 Heag oan de wyn Gerlof Groen Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:16:54 7:56:54 7:25:42
39 Wa’t nachts fisket moat deis netten droegje Feike Jan Hoekstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:17:49 7:57:49 7:26:33
40 Wetterbruzers Jan Kiemel Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:13:58 8:03:58 7:32:18
41 De Trije Silers A. Hooijsma Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:30:18 8:10:18 7:38:13
42 Bakkerij Riedstra Ale Kor Riedstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:30:20 8:10:20 7:38:15
43 Watch Out! Janet de Graaf Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:32:39 8:12:39 7:40:25
44 Frouwkes Tessa Rooks Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:32:49 8:12:49 7:40:35
45 Zevenhuizen Jelle Beks Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:31:19 8:21:19 7:48:31
46 Borrel On Tour!! Jorg Berndes Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:32:51 8:22:51 7:49:57
47 Boebies Jan Verstraaten Polyvalk Polyvalk fok Ja 104 8:00:00 16:09:41 8:09:41 7:50:51
48 De vliegende duitser Theo van der Werff Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:34:55 8:24:55 7:51:53
49 Allesisfamilie 2 Ellis Versteeg Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:35:48 8:25:48 7:52:43
50 Team JMF Robert Keupers Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 16:50:07 8:30:07 7:56:45
51 Bitter & Bubbels Aletta Hoekstra-Andringa Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:40:50 8:30:50 7:57:25
52 Trippel Ee Wiebe Bijker Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 16:57:30 8:47:30 8:12:59
53 De gezelligste boot 2015 Auke Algra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 17:00:16 8:50:16 8:15:35
54 Allesisfamilie 4 Anja Paap Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 17:18:45 9:08:45 8:32:51
55 #Noordinarywomen Marijke de Jager Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 DNF DNF DNF
56 Feenstra Flyers Henk Feenstra Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:20:00 DNF DNF DNF
57 Allesisfamilie 3 Irma van Beek Polyvalk Polyvalk fok Nee 107 8:10:00 DNS DNS DNS

KLASSEMENT VRIJE KLASSE 2015

Nr. Team Schipper Klasse Boot Genua SW-cijfer Starttijd Finishtijd Gezeilde tijd Tijd op handicap
1 auwe lulle boot Jaap Bel Vrij 16 m² Nee 109 8:00:00 13:36:30 5:36:30 5:08:43
2 P. Emmer Rich Verhoeve Vrij 16 m² Nee 109 8:00:00 13:52:46 5:52:46 5:23:38
3 Auke, Tom en Mark Mark Onrust Vrij Tempest Nee 105 8:00:00 14:00:14 6:00:14 5:43:05
4 The Beardy Sailors Sven Andreae Vrij Ufo Nee 115 8:00:00 14:47:30 6:47:30 5:54:21
5 Team OkWelMoi Job Modderman Vrij Randmeer Ja 108 8:00:00 14:47:20 6:47:20 6:17:10
6 De Brusers Nolke Bergstra Vrij Efsix Nee 108 8:00:00 14:53:19 6:53:19 6:22:42
7 3-Knots Peter van Haselen Vrij Flying Dutchman Ja 94 8:00:00 14:08:43 6:08:43 6:32:15
8 OK Bart Verburg Vrij 16 m² Nee 109 8:00:00 15:35:36 7:35:36 6:57:59
9 de reagers Jos Kooiker Vrij Varuna 501 Nee 120 8:00:00 16:24:31 8:24:31 7:00:26
10 Jouster Rients Schuddebeurs Vrij Randmeer Nee 108 8:00:00 15:50:33 7:50:33 7:15:42
11 Wetterwille Rene Bijma Vrij Randmeer Nee 108 8:00:00 DNF DNF DNF

Beste damesboot
Startnr. 28 – Opschieten (15e overall)

Laatst reglementair gefinisht
Startnr. 16  – Alles is Familie 4

Pechprijs
Startnr. 43 – #Noordinarywomen

Goofy Award
Startnr. 88 – Wetterwille

Oudste Boot
Startnr. 48 – Foekje Dillema (26e overall)